Sunduğu tatlar ile yalnızca Türkiye'nin değil dünyanın damak zevkine hitap eden Gaziantep Baklavaları, 24 yıldır Kahyaoğlu lezzetiyle Bursalılara ulaşıyor.
Muzaffer Nacarkahya'nın 1974 yılında Gaziantep'te bir baklava imalathanesine çırak olarak girmesi ve kardeşi Ejder Nacarkahya' nın da mesleğe adım atmasıyla Kahyaoğlu Baklavaları 1983 yılında kuruldu.

Koğukçınar'da açılanlan ilk şubesinde müşterilerine sunduğu eşsiz lezzetleriyle kısa zamanda Bursalı lezzet düşkünlerinin vazgeçilmez mekanlarından biri haline gelen Kahyaoğlu Baklavaları, üçüncü kardeş Sefer Nacarkahya'nın da desteğiyle ikinci şubesini 1994 yılında Gülbahçe Meydanı'nda hizmete açmıştır...

İki şubesinde 10 farklı tatlı çeşidinin yanı sıra Gaziantep' ten özel olarak getirilen kuru pastalarıyla Bursalıların damaklarını tatlandıran Kahyaoğlu Baklavaları, hizmet yelpazesini her geçen gün genişletmeyi sürdürüyor.


Kahyaoğlu Baklava...

Yeni Haber: 30.07.2007
Merhabalar, Yeni Web Sitemizle Beraber Bizlerde Yenilenme Sürecine Girmiş Bulunmaktayız. Gözünüzü Bizden Ayırmayın...

   
  Yeni Haber: 01.02.2013

Merhabalar, Sitemizde Yeni Ürünler ve Üretimdeki Son Güncel Haberleri Sizlere Bu Pencereden Sunacağız. Bizden Ayrılmayın, Yeniliklerin Takipçisi Olun...

 


ANA SAYFA            • HAKKIMIZDA            • ÜRÜNLER            • ÜRETİM            • İLETİŞİM            • E-MAIL


Kopyalanamaz © Kahyaoglubaklava.com 2007. Tüm Hakları Saklıdır.
Bu site En iyi 1024 x 768 çözünürlükte izlenir... Adobe Flash Player yüklemek için tıklayınız.